Zadzwoń! (71) 330 65 64|info@acquis.pl
Nasza oferta2019-01-16T21:22:10+00:00

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji

Naszymi klientami są przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego i inne podmioty. Jesteśmy autorami „Przewodnika po programach pomocowych UE” wydanego wraz z programem Europrawnik przez Wydawnictwo Techland.

Nasze usługi

Rozmiar Twojego biznesu nie jest istotny – obsługujemy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, znamy się na tym i odnosimy sukcesy, a właściwie to nasi klienci je odnoszą, a my im tylko pomagamy.

Fundusze strukturalne

Wybierz swoją ulubioną dotację

Pomożemy ci pozyskać środki

Wykonamy dla Ciebie bezpłatną analizę możliwości dofinansowania inwestycji ze środków Unii Europejskiej. Doradzimy też w wyborze doborze odpowiedniego programu finansującego inwestycje gmin i przedsiębiorstw.

Fundusze dla biznesu

Programy i fundusze UE

Różne programy na różne potrzeby

Polscy przedsiębiorcy mogą korzystać z wielu programów, z których najbardziej znaczące to PO Inteligentny Rozwój, Regionalne Programy Operacyjne, czy programy dopasowane do innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych.

Obsługa inwestycji

Nadzór i koordynacja

Obsługa od A do Z

Prowadzimy inwestycję od początku do końca lub pomagamy w wybranych elementach procesu inwestycyjnego. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Stawiamy na wysoką jakość relacji z klientem i jego pełną satysfakcję.

Analizy finansowe

Co piszczy w Twoim projekcie?

Zbadaj swoją inwestycję

We współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, wykonamy dla Ciebie analizy finansowe i ekonomiczne, tzn. biznes plany, studium wykonalności, analizy sektorowe, i zaproponujemy finansowe rozwiązania w technologiach informatycznych.

Nasze usługi są kompleksowe!

Przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowania inwestycji, od miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przez projekty budowlane do pozwolenia na budowę, a także przez wszystkie etapy procesu ubiegania się o dofinansowanie i pozyskania dotacji, tj. od przygotowania wniosku do rozliczenia dotacji.