Zadzwoń! (71) 330 65 64|info@acquis.pl
Nasza oferta 2017-07-26T23:26:01+00:00

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i innych podmiotów.

Jesteśmy autorami „Przewodnika po programach pomocowych UE” wydanego wraz z programem Europrawnik przez Wydawnictwo Techland.

Nasze usługi

Fundusze Strukturalne

Wybierz swoją ulubioną dotację

Pomożemy ci pozyskać środki

Wykonamy dla Ciebie bezpłatną analizę możliwości dofinansowania inwestycji ze środków Unii Europejskiej. Doradzimy też w wyborze doborze odpowiedniego programu finansującego inwestycje gmin i przedsiębiorstw.

Fundusze dla biznesu

Programy i fundusze UE

Różne programy na różne potrzeby

Polscy przedsiębiorcy mogą korzystać z wielu programów, z których najbardziej znaczące to PO Inteligentny Rozwój, Regionalne Programy Operacyjne, czy programy dopasowane do innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych.

Obsługa inwestycji

Nadzór i koordynacja

Obsługa od A do Z

Prowadzimy inwestycję od początku do końca lub pomagamy w wybranych elementach procesu inwestycyjnego. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Stawiamy na wysoką jakość relacji z klientem i jego pełną satysfakcję.

Analizy finansowe

Co piszczy w Twoim projekcie?

Zbadaj swoją inwestycję

We współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, wykonamy dla Ciebie analizy finansowe i ekonomiczne, tzn. biznes plany, studium wykonalności, analizy sektorowe, i zaproponujemy finansowe rozwiązania w technologiach informatycznych.

Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy procesu ubiegania się o dofinansowanie i pozyskanie dotacji, od przygotowania wniosku do rozliczenia dotacji.

  • doradztwo przy wyborze funduszu
  • sporządzenie odpowiednich analiz
  • sporządzenie studium wykonalności
  • opracowanie biznes planów niezbędnych do uruchomienia inwestycji

Nasze usługi są kompleksowe!

Przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowania inwestycji, od miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, projekty budowlane do pozwolenia na budowę.